Rozlúčka predškolákov

Dňa 19.6.2026 naši predškoláci mali krásnu rozlúčku. Ešte nedávno so slzičkami v očiach prichádzali do našej škôlky a dnes tu stáli veľkí, šikovní budúci školáci. Spoločne si užili krásne chvíle plné úsmevov, vystúpení, spomienok a emócií. Prajeme im veľa úspechov, nových kamarátov a radosti pri objavovaní školského sveta. Nech si zo škôlky odnesú tie najkrajšie spomienky. Veľa šťastia, naši predškoláci! Milé deti, ďakujeme vám za všetky spoločné dni, radosť, zvedavosť a krásne zážitky.

A Vám milí rodičia ďakujeme srdečne za pomoc, za občerstvenie a aj zato, ze ste boli s nami súčasťou tohto krásneho dňa.