Dňa 23.6.2026 v rámci “Národného týždňa športu” v duchu Hýb sa, uč sa, objavuj. sa deti z triedy ŽABIEK zúčastnili Olympijského dňa detí MŠ. Deti medzi sebou súťažili v behu na 20 m , v skoku do diaľky z miesta a v hode kriketovou loptičkou. Nechýbal ani úvodný ceremoniál, olympijský oheň , sľub športovcov fair play a olympijská hymna. O zábavu sa postarali veselí animátori. Nakoniec najúspešnejší športovci boli odmenení medailami.
Za našu MŠ získala krásne 3.miesto v behu na 20m Agátka B., ktorej srdečne gratulujeme.
Ďakujeme SŠÚ v Smižanoch, Obci Smižany, OKC Smižany, MŠ Zelená Smižany, OK Spiš a CVČ Adam SNV za skvelú organizáciu a pozvanie.




